Юрій Бойко
Україна домовилася за транзит нафти

27 жовтня. Україна та Російська Федерація (РФ) домовилися про транзит 25 млн т російської нафти територією України протягом п’яти років. Про це журналістам повідомив міністра палива та енергетики України Юрій Бойко.

“Це передбачено домовленостями, парафованими сьогодні. Питання ставок транзиту та конкретних цифр щорічно будуть предметом окремої угоди між українськими та російськими господарюючими суб’єктами”, – сказав Юрій Бойко.

Раніше сьогодні міністр енергетики РФ Сергій Шматко заявив, що РФ і Україна парафували угоду про транзит російської нафти територією України.

«Ми парафували сьогодні угоду про транзит нафти, і вона буде підписана. У нас справді немає гарантованих обсягів і потрібно розуміти, що транспортна компанія “Транснафта” не може дати гарантій, тому ми домовилися на сьогоднішній день, щоб було підписано угоду між нашими урядами, яке регулює наші відносини в області нафти і порядок взаємодії, який прописаний в цій угоді», – сказав він.

Напередодні перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв підтвердив, що Україна і РФ близькі до підписання домовленості щодо транзиту нафти.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.