тюрма
У Великобританії чорних мешканців в'язниць у сім разів більше ніж білих

11 жовтня. Спеціальна комісія з дослідження ув’язнених прийшла до висновку, що частка чорношкірих злочинців у в’язницях Великобританії в 7 разів перевищує процентне співвідношення білих і чорних на острові взагалі.

Цей показник у два рази перевищує аналогічний в США.

Дослідження показують, що частка вихідців з Африки та країн Карибського басейну у в’язницях Англії та Уельсу в сім разів більше процентного співвідношення білих і чорних в країні. У Сполучених Штатах, частка чорних ув’язнених всього в чотири рази більша.

У доповіді робиться висновок, що такий розвиток події став можливим завдяки забобонам, сформованим у працівників системи юстиції Великобританії за багато років. Директор дослідження Джульєтта Ліон, пояснює, що підсумки доповіді були просто шокуючими, і англійським правозахисникам доведеться ще довгі роки боротися з расизмом у кримінально-виконавчій системі, щоб поліпшити відносини юстиції і чорних громад.

Комісія встановила, що кількість представників етнічних меншин у в’язницях подвоїлася за останнє десятиліття – з 11 332 осіб у 1998 році до 22 421 у 2008 році. За аналогічний період, загальна кількість ув’язнених збільшилася не менше ніж на дві третини. Понад чверть людей у в’язниці належать до етнічних меншин. Мусульмани в даний час складають 12% ув’язнених Англії. У деяких в’язницях на південному-сході “населення” практично все чорне, багато хто з них приймають іслам.

Кількість ув’язнених на душу населення у Великобританії в даний час одна  з найвищих в Західній Європі. В Англії 155 з 100 тисяч осіб перебувають або перебували у місцях позбавлення волі, в Шотландії ця цифра дорівнює 149 на 100 тисяч населення. Це дуже контрастує з кількістю в 100 ув’язнених на 100 тисяч чоловік в більшості країн-сусідів Великобританії.

Представники міністерства юстиції Великобританії відмовляються коментувати результати доповіді.

Джерело AFP

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.