велика політика кисельов
У Тимошенко кажуть, що Кисельов провладний

22 жовтня. Київ. Другий тиждень поспіль влада влаштовує висмоктані з пальця спеціальні події для їхнього обговорення у програмі «Велика політика», повідомляє прес-служба БЮТ.

“Минулого тижня чорнопіарівська провокація американських псевдоаудиторів настільки «зацікавила» власника телеканалу та голову СБУ пана Хорошковського, що ведучий «Великої політики» Євген Кисельов терміново змінив свою думку щодо недоцільності запрошення на програму Юлії Тимошенко.

Як і варто було очікувати, в продовження теми сьогодні до мікрофону підводять голову Контрольно-ревізійного управління Петра Андрєєва, який у своєму звіті лише переповів те, що тиждень тому за мільйони бюджетних грошей накопали в українському Інтернеті так звані аудитори.

В БЮТ поділяють теорію Євгена Кисельова про те, що «Велика політика» не концерт по заявках. Але оскільки на практиці це таки концерт, де адміністрація президента регулярно замовляє номери, то ведучий мав би дозволити висловлювати побажання й іншим «глядачам».  Якщо, звичайно, він хоче виглядати як професійний журналіст, а не штатний конферанс’є влади.

Відтак, прес-служба уповноважена заявити: БЮТ готовий надати у розпорядження Євгена Кисельова одного із ключових спікерів Блоку, який дасть достойні відповіді на всі питання, які до цієї політичної сили має пан Андрєєв”, – йдеться у повідомленні БЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.