Медведєв

28 жовтня. Росія. Президент Росії Дмитро Медведєв високо оцінив гумор команди КВК “Уральські пельмені”, які виступили з номером “Медведєв на дачі”.

Дмитро Медведєв залишив у своєму блозі на Twitter наступний запис: “Корисна річ Twitter, однак. Ось знайшов ролик про те, як я провів це літо”.

А трохи пізніше пояснив, що він мав на увазі: “Проте, продовжую тему “як я провів це літо” на дачі. Ловіть”, – писав глава держави, поділившись посиланням на відеозапис виступу команди КВК “Уральські пельмені” з номером “Медведєв на дачі “.

На думку експертів, Twitter президента Росії Дмитра Медведєва за порівняно короткий час успішно увійшов в лідери за кількістю абонентів – зараз у мікроблога глави держави більше 100 тисяч читачів. При цьому, записи президента не обмежуються формальними повідомленнями про офіційні заходи. Медведєв ділиться своїми враженнями про матчі збірної Росії з футболу, спогадами про школу і навіть вітає своїх читачів з днем народження.

Джерело Інтернет

ВІДЕО


Президент РФ Дмитро Медведєв по достоїнству оцінив гумор команди КВК “Уральські пельмені”, які виступили з номером “Медведєв на дачі”.

25 жовтня Дмитро Медведєв залишив у своєму блозі на Twitter наступний запис: “Корисна річ Twitter, однако. Ось виявив ролик про те, як я провів цього літа”. А трохи пізніше пояснив, що він мав на увазі: “Проте, продовжую тему” як я провів цього літа “на дачі. Ловіть”, – писав глава держави, поділившись посиланням на відеозапис виступу команди КВК “Уральські пельмені” з номером “Медведєв на дачі “.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.