Adobe
Adobe випускає Reader X

18 жовтня. Adobe Systems, провідний розробник програмного забезпечення для графічного дизайну, оголосить завтра про вихід оновленої версії пакету Acrobat, призначеного для створення та перегляду документів у форматі PDF.

Новий Adobe Acrobat X, зокрема, буде включати в себе безкоштовну “читалку” PDF-файлів Reader X, яка стане доступна для скачування вже протягом найближчих тридцяти днів.
За словами розробників, для підвищення рівня безпеки в новий Reader X буде вбудований механізм “пісочниці”. Він дозволяє читати PDF-файли у безпечному середовищі і запобігає запуску потенційно небезпечних процесів (наприклад JavaScript-сценаріїв), які можуть призвести до зміни або видалення системної інформації.
У десятій версії Acrobat Reader механізм “пісочниці” реалізований у вигляді “режиму безпеки” (Reader Protected Mode). Він заснований на базі технології Practical Windows Sandboxing від корпорації Microsoft.
Софтверний гігант використовує механізм “пісочниці” у своїх офісних пакетах Office 2010 Protected View і Office 2007, а Google застосовує цю технологію в інтернет-браузері Chrome. Як зазначає CNet, безпечний режим у новій “читанці” буде включений за замовчуванням.
Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.