Чмирь

28 жовтня. Суми. У Сумах люди губернатора Сумської області Юрія Чмиря викупили тираж газети через розгромну статтю про фальсифікацію виборів.

У середу вранці 27 жовтня невідомі молоді люди активно скуповували тираж сумської газети «Панорама», який надійшов у вільний продаж.

Про це у своєму блозі на сайті «Vsisumy.com» повідомив головний редактор «Панорами» Євген Положій.

«Вони набралися навіть нахабства заявитися у відділ продажів і запропонувати викупити весь тираж, що залишився. Природно, їм було відмовлено», – пише автор.

«Чому ж трапилася така істерика? Навіщо така паніка? Відповідь проста: тому, що журналісти повністю прорахували і розкрили весь механізм фальсифікацій”.

У цьому номері опубліковано чергове журналістське розслідування про фальсифікації виборів за допомогою «піраміди Чмиря» («регіонал» Юрій Чмир – губернатор Сумської області – «Обком»), і дана повна схема махінацій, які можуть бути здійснені 31 жовтня.

Тому дехто дуже злякався – і вирішив задавити «Панораму» ось таким «м’яким» чином. Начебто і утисків ніяких, і в той же час найважливіша інформація не потрапляє до виборців.

Однак маніпулятори та аферисти з усіх міст і сіл не лише України, а й світу, що заполонили Сумщину за останні півроку, в черговий раз продемонстрували свою профнепридатність – у вільному продажу поширюється тільки незначна частина тиражу «Панорами», – резюмує пан Положій.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.