картопля
В США сперечаються з приводу картоплі

28 жовтня. США. У Вашингтоні йде активний опір політиці, спрямованій на скорочення або повне обмеження картоплі в федеральних програмах дитячого харчування. Кріс Фойгт, глава картопляної комісії Вашингтона каже, що дуже стурбований помилкою, ніби є картопля – це недобре, адже це просто частина нашого харчування.

У відповідь прихильники скорочення картоплі заявляють, що вони не проти картоплі, просто вважають, що діти потребують різноманітних фруктів, овочів та зернових, оскільки за останні 30 років втричі збільшилася кількість людей, які страждають ожирінням.
«Картопля є найбільш поширеним овочем», – говорить Діана Пратт-Хевнер, прес-секретар Шкільної асоціації харчування. – Я вважаю, що мета програми у збільшенні кількості фруктів і овочів, і не вірю, що хтось спеціально забороняє картоплю».

Інститут медицини дав рекомендації щодо картоплі ще наприкінці минулого року, після того, як з’ясувалося, що стандарти федеральної програми не співпадають з принципами правильного харчування, які вимагають вживання свіжих фруктів, овочів і цільного зерна.

Джерело Кедем

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.