Пентагон
Пентагон висловив лояльність до геїв

15 жовтня. Пентагон оголосив про тимчасове припинення дії санкцій, передбаченої законом «Don’t ask, don’t tell» («Не питай, не говори»), у стосунку військовослужбовців-гомосексуалістів.

Дане рішення, згідно із заявою американського Міноборони, пов’язане з постановою судді центрального округу Каліфорнії, прийнятим 12 жовтня.

Ні Пентагон, ні міністерство юстиції США поки не ухвалили рішення про подання апеляції, для цього їм надаються 60 днів. Тим не менш, Міноборони має намір слідувати за постановою суду до тих пір, поки відповідне рішення не буде прийнято.

Принцип «Не питай, не говори» має на увазі, що особи нетрадиційної сексуальної орієнтації не мають права служити в армії США. Однак якщо дані громадяни перебувають на службі у ЗС, вони не повинні розповідати про свою орієнтацію; ніхто, в той же час, не має права їх про це запитувати.

Цей закон вступив в силу в США в 1993 році. Його тоді впровадив Біл Клінтон. З тих пір з лав збройних сил було звільнено більше 12,5 тисяч військовослужбовців-геїв.

Джерело CNN

Comments

  1. В вообщем в армии сша одни пидары,больше служить некому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.