журналісти
У Росії відновили розслідування п'яти злочинів проти журналістів

Слідчий комітет при прокуратурі Росії відновив розслідування 5 раніше припинених кримінальних справ про злочини проти журналістів, в числі яких убивства редактора газети “Новый Рефт” Едуарда Маркевича та головних редакторів газети “Тольяттинское обозрение” Валерія Іванова та Олексія Сидорова.

У справі про вбивство оглядача “Новой газеты” Ганни Політковської в слідчому комітеті повідомили, що розслідування буде доведено до кінця.

“Голова Бастрикін сказав нам, що сам поїде в одну з європейських країн, щоб вимагати арешту і видачі підозрюваного у справі Анни Політковської”, – заявила на прес-конференції представник Комітету захисту журналістів – міжнародної організації зі штаб-квартирою в Нью-Йорку.

Раніше відбулася зустріч голови СКП з членами комітету. На ній також було заявлено про прогрес у розслідуванні вбивства журналістки і правозахисниці Наталії Естемірової.
Слідству відомий виконавець вбивства, він живий і перебуває на території Росії, заявили у слідчому комітеті. Його сподіваються незабаром затримати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.