секретна інформація
Вбиті могли володіти секретною інформацією

12 жовтня. Росія. У Росії при загадкових обставинах вбито вже кілька фахівців у літакобудуванні, пов’язаних з російським Центральним аерогідродинамічним інститутом (ЦАГІ). Ймовірно, вчені володіли якоюсь інформацією про секретні розробки.

Так, в минулі вихідні у власній квартирі в Жуковському був знайдений мертвим з множинними ножовими пораненнями 60-річний вчений Костянтин К., який працював в ЦАГІ.

Складено фоторобот можливого вбивці. Версій злочину є кілька, в тому числі і побутова. У той же час у спецслужбах не виключають, що покійний міг  знати про закриті розробки, які з яких-небудь причин не «пішли в серію». І певні структури могли бути зацікавлені в отриманні інформації про них, пише Російська газета.

У той же час за останні півроку сталася серія підозрілих вбивств співробітників ЦАГІ, а також пов’язаних з ним наукових установ і заводів, відзначає видання.

Три місяці тому в тому ж Жуковському був зарізаний інший співробітник ЦАГІ, відомий дослідник аеродинаміки, 70-річний Геннадій Павловець. Він був і одним із творців сучасних літаків, зокрема, середньомагістрального Ту-204, важких транспортних літаків Ан-124 і Ан-225. До 2010 року Павловець працював заступником директора ЦАГІ з аеродинаміки і динаміки польоту, а потім перейшов на посаду заступника голови Ради науково-освітнього центру ЦАГІ. Він також входив до складу правління Національної асоціації наноіндустрії Росії.

Тіло відомого вченого, сильно обгоріле, виявили після гасіння пожежі в його заміському будинку.

За кілька днів до вбивства Павловца в підмосковному місті Щелково було виявлено тіло вченого з Корольова. Тіло 32-річного заступника генерального директора з економіки та фінансів ВАТ «НВО вимірювальної техніки» Олексія Фролова, жорстоко порізаного ножем, знайшли у власній квартирі. Його фірма, яка виробляє телеметричну і датчикову апаратуру, мікроелектроніку для ракетно-космічної техніки, яка виконувала численні замовлення Міноборони, була також тісно пов’язана з ЦАГІ.

Джерело Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.