соціальна мережа
У Росії мріють зробити медичну соціальну мережу

11 жовтня. Росія. Оголошено конкурс на створення соціальної мережі медичних працівників і пацієнтів, замовником якої є Міністерство охорони здоров’я і соціального розвитку Росії. Відповідний проект можна знайти на сайті держзакупівель, його вартість складає 55 мільйонів рублів.

За словами директора департаменту інформатизації Міністерства охорони здоров’я Олега Сімакова, за допомогою нової соцмережі зможуть спілкуватися головні позаштатні спеціалісти, яких в Росії більше 55, і рядові лікарі. На думку замовників порталу, це дозволить медичним працівникам обмінюватися досвідом і призведе до підвищення кваліфікації простих лікарів.

Також в медичну соцмережу планується включити довідники з хвороб, ліків і так далі. Крім того, там буде новинна стрічка з інформацією відповідного профілю: події, відкриття в області медицини, дані про нові лікарські засоби і медичному обладнанні. Медична соціальна мережа буде призначена тільки для спілкування фахівців, проте, пацієнти з її допомогою отримають можливість задавати їм питання.

За словами Сімакова, велика частина з 55 мільйонів буде витрачена на контент для медичної соцмережі, його необхідно буде створити із залученням експертів. При всьому цьому, на реалізацію проекту відведено всього 16 днів, тобто трохи більше двох тижнів з моменту підписання договору.

За цей час необхідно зробити все, починаючи від розробки концепції і закінчуючи створенням програмного забезпечення та інструктажем працівників медичних установ. А потім компанія, що виконала завдання, буде надавати технічну підтримку по гарячій лінії. Підсумки конкурсу на створення даного порталу підведуть через місяць – 10 листопада. Не ясно, наскільки реальні такі терміни, але блогери вже називають це “медичним чорним гумором”.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.