internet
Простих мешканців інтернетом не порадували

12 жовтня. Північна Корея. У Північній Кореї включили Інтернет на честь свята, яке насувається  – річниці Трудової партії, повідомляє Computerworld. У цьому році партія відзначає 65-річний ювілей.

Повноцінний доступ до Інтернету з’явився в країні вперше. Планування проекту з підключення країни до мережі тривало як мінімум 9 місяців. Раніше навіть інформаційні агентства, що інформували про ситуацію в Північній Кореї, як правило, робили це, підключаючись до китайських серверів.

Під час святкування 65-річчя Робочої партії іноземні журналісти отримали можливість висвітлювати те, що відбувається в Мережі. Спочатку про це на Twitter написала журналістка Меліса Чан (Melissa Chan) з Al Jazeera. Потім вона змогла налаштувати відео-трансляцію в Skype. Журналістка зазначила, що місцеві північнокорейські співробітники прес-штабу «дуже добре розбираються у своїй роботі». Facebook кореспондентам теж відкрили. Така «відкритість», на думку експертів, є просто таки екстраординарним явищем для країни, в якій контролюються всі комунікації простих громадян.

Втім, останніх доступом до Інтернету на честь великого свята не порадували. Імовірно, вихід в Мережу є тільки у журналістів і вузької групи правлячої еліти.

Джерело Інтернет.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.