наркотики
У Парижі можна буде приймати наркотики під наглядом лікарів

19 жовтня. Париж. Паризька рада сьогодні проголосувала за відкриття першого у Франції легального залу для прийому наркотиків. У ньому хворі на наркоманію люди зможуть приймати наркотичні засоби в гігієнічних умовах, а також пройти огляд у лікаря, інформує Le Monde.

Ідею відкрити у Франції зал для наркоманів, де вони під медичним наглядом зможуть відкрито приймати наркотики, Паризькій раді запропонувала міністр охорони здоров’я країни Розлін Башлот. На думку чиновниці, відкриття таких залів дозволить уникнути багатьох хвороб, поширених серед наркоманів, зокрема, таких як СНІД і гепатит.

Дебати на цю тему йшли у Франції все літо. Зокрема, різко проти подібної ініціативи висловлювався прем’єр-міністр Франсуа Фійон.

Тим не менш, сьогодні більшість депутатів Паризької ради підтримали проект. Так, представники Комуністичної партії нагадали, що закордонний досвід показав, що стан наркоманів поліпшувався після відкриття подібних центрів.

“Деякі закривають очі на цю проблему, ми ж вважаємо за краще діяти”, – заявив депутат від комуністів Алан Лост.

Депутати правлячої партії UMP (“Союз за народний рух”) виступили різко проти, побоюючись “зростання споживання наркотиків”. Однак їх голосів не вистачило для того, щоб заблокувати проект.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.