У Луганську зафіксували карусель за Партію регіонів

31 жовтня. Луганськ. Спостерігачам ГМ “Опора” повідомили, що на дільниці № 08087 (СШ № 43 м. Луганськ) зафіксована «карусель». Про це дізнався представник партії «Фронт Змін», кандидат у депутати Жовтневої районної ради м. Луганська Олексій Кандиба.

Представники «Фронту Змін» та КПУ зафіксували, як до дільниці приходили виборці із заповненими бюлетенями за Партію Регіонів до Луганської міської Ради.

До того ж, на ДВК знаходилась дівчина, яка сказала правоохоронним органам, що ії прізвище – Ананьєва, але не показала своїх документів. У неї знаходився список осіб, які повинні були проголосувати за ПР та приходили із заповненими бюлетенями. Після того, як зазначені особи проголосували, вона ставила галочку у своєму списку.

Цей факт зафіксовано, зараз спостерігачі складають акт. Однак правоохоронні органи не відреагували на порушення та відпустили п. Ананьєву та виборця, що приходив голосувати із заповненим бюлетенем. Окрім того, керівництво ДВК не реагує на ці факти жодним чином. Однак представники «Фронту Змін» та КПУ спільно спостерігають, аби в подальшому виявити подібні випадки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.