вино
В Україні і далі забороняють пити аклоголь

13 жовтня. Луганськ. Сьогодні на сесії депутати Луганської міськради ухвалили рішення про заборону продажу та споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових під час масових заходів у визначених місцях, – передає кореспондент «Луганск.proUA.com».

Так, заборонено споживання цих напоїв (крім пива в пластиковій тарі та в об’єктах ресторанного господарства) на час проведення будь-яких масових заходів (більше 10 осіб), які проводяться під відкритим небом на таких територіях: на вулиці Коцюбинського (площа близько обласного російського драматичного театру) ;  на стадіоні «Авангард», розташованому по вулиці Оборонна, д. 4-в; в парках, скверах, зазначених у рішенні Луганської міської ради від 19.06.2009 № 53/11 «Про розгляд питання щодо впорядкування найменувань скверів та парків м. Луганська».

Згідно з рішенням депутатів, організатори будь-яких масових заходів, проведення яких планується у зазначених місцях, повинні не пізніше, як за три робочих дні до дати проведення масового заходу, попередити про нього в письмовому вигляді міськуправління міліції, міськуправління розвитку споживчого ринку та сфери послуг, управління з питань внутрішньої політики, прес-службу міськради і суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі у вищевказаних місцях.

Нагадаємо, у Львові заборонили продавати алкоголь і пиво після 22.00.

Джерело ТОП-ЛГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.