ЗМІ
Опозиція хоче припинити перевірку ЗМІ

20 жовтня. Вчора у Луганську активіста «Партії місцевого самоврядування», кандидата у депутати обласної ради, журналіста Олега Перетяка побили за агітацію. Про це правоохоронцям розповів сам Перетяка.

Журналіст роздавав свої агітаційні листівки перед торговим центром «Росія», розташованим на вул. Оборонній.

– До мене підійшов охоронець і заявив, що це приватна власність і проводити агітацію тут не можна, – розповів луганський журналіст. За словами Олега Перетяка, на його заяву, що вулиця не може бути приватною власністю охоронець ніяк не прореагував. У зв’язку з цим журналіст вирішив йти агітувати за свою кандидатуру в ТЦ «Росія», який є громадським місцем.

Тут до кандидата в депутати обласної ради підійшов чоловік років 40 (за словами Олега Перетяка один з охоронців ТЦ «Росія »)… і знову ж заборонив роздачу агітматеріалів.

Свою заборону ця людина підкріплював фізичними діями – рвав листівки кандидата і штовхав журналіста.

– Він порвав мені одяг, відібрав мобільний телефон та вилучив акумулятор телефону, коли я спробував зафіксувати це на відео. Телефонний апарат охоронець погрожував розбити, у разі, якщо запис буде проведена іншим технічним засобом. Після цього людина пішла в одне з підсобних приміщень ТЦ, прихопивши з собою листівки і документацію кандидата Олега Перетяка.

На місце події юристи «Партії місцевого самоврядування» викликали наряд міліції.
В ТЦ «Росія» прокоментувати ситуацію відмовилися. Там не знають, що за людина рвав листівки відомого журналіста-розслідувача. Олег Перетяка натякнув на камери спостереження, які є в супермаркеті, але виявляється вони або не працювали в цей момент, або не працюють взагалі.

Джерело ЛГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.