вибори
Кандидати агітують просто у приміщенні

31 жовтня. Луганськ. Спостерігачі від «Партії місцевого самоврядування» повідомляють про численні порушення закону про вибори на дільницях у Луганську. Так, зафіксовано декілька фактів, коли кандидати від Партії регіонів вели активну агітацію безпосередньо на дільниці.

Наприклад, директор школи № 4 Ольга Годорожа, яка є кандидатом у депутати Артемівської районної у м. Луганську ради від Партії регіонів відкрито і активно агітувала виборців на свою користь і на користь ПР.

Тільки після складання акту про порушення кандидат припинила протизаконне поведінку. Відзначимо, що 19-й ділянка розташована на території школи № 4, якою керує кандидат.

«Це ілюстрація того, наскільки аморальних людей рухає у владу Партія регіонів. Якщо навіть педагоги дозволяють собі так ігнорувати закон на очах у безлічі людей, зрозуміло, що будуть робити такі депутати, прийшовши до влади! Менше всього їх буде цікавити місто і його жителі. Хіба що тільки, як великий гаманець, звідки можна красти», – вважають у штабі« Партії місцевого самоврядування ».

Аналогічна ситуація, коли агітацію вели прямо на дільниці, була зафіксована спостерігачами партії і на 21 ділянці. Всі порушення фіксуються.

Джерело Луганськ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.