Роман Абрамович
Абрамович думає, як вирішити проблеми свого нічного клубу

24 жовтня. Лондон. Секретний нічний клуб, який будується під стадіоном “Челсі” у Лондоні, пережив несанкціонований потоп.

Заклад, який російський олігарх скоро збирається відкрити для своїх друзів, було затоплено недбайливими прибиральницями.

Майбутній нічний клуб разом з його хайтеківською сценою, а також штучним водоспадом за 150 000 фунтів стерлінгів постраждав після чищення східної трибуни стадіону на “Стемфорд Брідж”. Для того щоб відмити сидіння, у вихідні вирішили застосувати потужні насоси і гарненько прополоскати арену. В результаті вода пролилася під підлогу – вниз, як раз в приміщення, де будується нічний клуб.

Постраждала і гідравлічна сцена, яка повинна стати однією з фішок клубу і в яку Абрамович вклав півмільйона фунтів стерлінгів.

Відразу довелося залучати до роботи потужні сушильні апарати, щоб зберегти техніку і оздоблення, які вже знайшли своє місце в майбутньому закритому клубі Романа Абрамовича.

Клуб планувалося відкрити у найближчий час, а тепер, як кажуть, перших гостей він зможе прийняти тільки до Різдва. Тоді ж полагодять чотириметровий водоспад.

Повідомляється, що клуб буде оброблений у дусі індустріального дизайну.

“Звичайно, можна жартувати, що цей потоп став перевіркою клубу на міцність і був влаштований спеціально, щоб надати більш робочий вигляд залу, але насправді зараз серйозно шукають шляхи, як уникнути подібних протікання у майбутньому, – сказав англійському журналу джерело в будівельній бригаді, – Поки ж вирішено використовувати відра і швабри, а не насоси для прибирання трибуни”.

Новий клуб буде вміщати близько 500 чоловік. Він не буде відкритий для всіх бажаючих. Абрамович говорив, що це буде клуб для близьких друзів. У закладі буде крута гідравлічна сцена, потужна звукова система. Однак начебто клуб мжно буде знімати і іншим приватним особам.

У клубі буде кімната для відпочинку виступаючих артистів. Гості зможуть відпочивати в приватних кабінках, в кожній з яких буде свій телеекран. Ідею створення такого клубу якщо і не підкинула Абрамовичу його цивільна дружина Дарина Жукова, то вже точно вона її перша підтримала.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.