метро Лондон
Лондонське метро знов страйкуватиме

У британській столиці в неділю ввечері почався добовий страйк працівників метро. У перші години страйку більшість ліній підземки працювали нормально, хоча чисельність персоналу, що працює на станціях, вкрай нечисленна порівняно зі звичайними днями.

Передбачається, що з настанням першого ранку трудового тижня населення Лондона і передмість, що становить про 8,5 мільйони осіб, зазнає серйозні транспортні труднощі.

Це другий страйк лондонського метро за останній місяць і п’ятий – з 2002 року. Профспілки оголосили страйк, щоб перешкодити планам керівництва компанії скоротити число квиткових кас, що загрожує звільненням 800 співробітникам. В акції протесту з заклику тред-юніонів повинні взяти участь 10 тисяч службовців метро.

Під час попереднього страйку 6 вересня метро перевезло близько мільйона пасажирів – близько третини від звичайного денного потоку.

На час страйку компанія, що управляє лондонським міським транспортом, планує вивести на вулиці додатково сто автобусів. Буде зведений до мінімуму обсяг дорожніх робіт, щоб не створювати заторів, оскільки багато лондонців, які не зможуть скористатися громадським транспортом, будуть змушені добиратися на роботу на машинах.

У період страйку в метро будуть працювати співробітники, які не перебувають у профспілці, а на менш відповідальних посадах – волонтери, які пройшли короткі курси підготовки і техніки безпеки. У зв’язку з цим профспілки звинуватили менеджерів у тому, що вони ставлять під загрозу безпеку пасажирів, довіряючи роботу метро непрофесіоналам.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.