Проголосував – маєш муку

28 жовтня. На кількох агітаторів, які роздавали агітаційні матеріали кандидата у депутати до міської ради від партії «Третя сила» та пропонували виборцям по кілограму борошна, натрапив 28 жовтня у Чернівцях спостерігач ГМ «Опора».

Про це ЗІКу повідомили в обласному представництві ГМ «Опора», яке здійснює громадське спостереження за виборчим процесом на Буковині.

Спосерігач сфотографував дівчину, яка пропонувала перехожим борошно. Голова облорганізації «Третя сила» Михайла Крайс заявив, що це не їх агітатори, а спланована кампанії для дискредитації їх партії

Агітатори за кандидата від «Третьої сили» роздавали перехожим агітаційні матеріали, записували адреси усіх охочих і обіцяли, що наступного дня кожному персонально додому занесуть по 1 кг борошна.

«Ми разом із своїми соратниками визначили принципи проведення виборчої кампанії, і даний факт мені невідомий. Я вважаю це чорним піаром спрямованим проти мене особисто та політичної сили, яку я представляю», – заявив член політради партії «Третя Сила» і кандидат на посаду Чернівецького міського голови Михайло Крайс, коментуючи результати спостереження ГМ «Опора».

Після виїзду на місце події представник «Третьої сили» повідомив, що «на жаль, йому не вдалось знайти осіб, які робили ці дії», але підтвердив факт, що «цими особами роздавались агітаційні матеріали його партії». Окрім того, Михайло Крайс описав схему «чорного PR», за якою, нібито, діяли його конкуренти: «Я припускаю, що ці агітаційні матеріали були зібрані напередодні з косяків дверей виборців та магазинів, куди агітатори розносили агітки «Третьої сили». А сьогодні з метою дискредитувати «Третю силу» пропонували борошно, роздаючи газети партії та листівки кандидата до міської ради. Я підозрюю конкретних осіб, які це організовують, і що це подвійний удар по партії: по-перше, сам факт роздачі; по-друге, після того, як ніхто нічого не занесе додому – це теж негатив для нашої політичної сили. Нам вистачає розуму, щоб зрозуміти, що такі методи агітації не приносять ніякого рейтингу, а навпаки».

Напередодні місцевий Інтерн-ресурс «Букінфо» розмістив фотографії ще одного кандидата в депутати до міської ради від ВО «Батьківщина», на яких він передає мешканцям мішечки, за припущенням ресурсу, з продуктами. Спростування чи роз’яснення щодо цих фотографій зображений на них кандидат в депутати не робив.

Джерело ЗІК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.