Вів'єн Редінг
Вів'єн Редінг дорікнула Саркозі і Меркель

28 Жовтня. Брюссель. Гучний скандал вибухнув у вищих керівних колах Євросоюзу за кілька годин до відкриття тут найважливішого саміту ЄС, коли єврокомісар з питань юстиції Вівіан Редінг звинуватила Францію і Німеччину у змові з метою зміни фундаментальних угод Євросоюзу.

В опублікованому німецькою газетою “Вельт” інтерв’ю Редінг заявила, що Париж і Берлін “поводяться безвідповідально”, заявляючи публічно про плани з перегляду основоположних документів союзу.

“Виступати з химерними ідеями про нові угоди є, на мій погляд, безвідповідальним”, – наголосила єврокомісар.

Вона дала зрозуміти, що має в першу чергу, на увазі ті домовленості про створення нової структури і введення нових правил фінансового регулювання зони євро ЄС, про які домовилися канцлер Ангела Меркель і президент Ніколя Саркозі, на зустрічі в Довілі, що відбулася на минулому тижні.

На підсумковій прес-конференції вони не виключили, що для прийняття нових узгоджених правил доведеться “переглянути ряд домовленостей, передбачених Лісабонською угодою”. У зв’язку з цим Вівіан Редінг жорстко і рішуче виступила проти намірів Парижа і Берліна в цьому питанні.

Гучний скандал вибухнув у вищих керівних колах Євросоюзу за кілька годин до відкриття тут найважливішого саміту ЄС, коли єврокомісар з питань юстиції Вівіан Редінг звинуватила Францію і Німеччину у змові з метою зміни фундаментальних угод Євросоюзу. В опублікованій німецькою газетою “Вельт” інтерв’ю Редінг заявила, що Париж і Берлін “надходять безвідповідально”, заявляючи публічно про плани з перегляду основоположних документів союзу.

“Виступати з химерними ідеями про нові угоди є, на мій погляд, безвідповідальним”, – наголосила єврокомісар. Вона дала зрозуміти, що має в першу чергу, зважаючи на ті домовленості про створення нової структури і введення нових правил фінансового регулювання зони євро ЄС, про які на що відбулася на минулому тижні зустрічі в Довілі домовилися канцлер Ангела Меркель і президент Ніколя Саркозі.

На підсумковій прес-конференції вони не виключили, що для прийняття нових узгоджених правил доведеться “переглянути ряд домовленостей, передбачених Лісабонською угодою”. У зв’язку з цим Вівіан Редінг жорстко і рішуче виступила проти намірів Парижа і Берліна в цьому питанні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.