Віолета Ейлвард

25 жовтня. Великобританія. У Великобританії доглядальниця Віолетта Ейлвард випадково відключила систему вентилювання легенів прикутого до ліжка інваліда, в результаті чого його мозку було завдано непоправної шкоди. Помилка доглядальниці була зафіксована відеокамерою, яку встановили над ліжком хворого його близькі, стурбовані якістю догляду, передає BBC.

Агентство, через яке була найнята доглядальниця, заявило, що не може надати коментар до завершення внутрішнього розслідування.

Але телепрограмі Inside Out вдалося роздобути призначену для службового користування доповідь соціальних служб Уїлтшира, де і стався цей сумний інцидент з 37-річним Джеймі Мерреттом. З неї випливає, що агентство було поінформоване про те, що зобов’язане надати доглядальницю, знайому з роботою вентилюючого обладнання. Але у агентства не було навіть можливостей перевірити, який рівень кваліфікації мають його співробітники.

Після ДТП, в яке Мерретт потрапив в 2002 році, він отримав повний параліч усього тіла від шиї і нижче, і жив, підключений до системи життєзабезпечення. Він зберігав ясність розуму, міг говорити, використовував інвалідну коляску, а також керував комп’ютером з застосуванням голосової технології.

Джерело НьсРу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.