Реєстрація кандидатів розпочнеться 14 листопада

29 жовтня. У Білорусі 11 ініціативних груп зібрали не менше 100 тисяч підписів – кількість, необхідну для участі у призначених на 19 грудня президентських виборах, повідомляє агентство БелаПАН.

100-тисячний рубіж подолали ініціативні групи на підтримку чинного президента Олександра Лукашенка, лідера кампанії “Говори правду!” Володимира Некляєва, заступника голови Об’єднаної громадянської партії Ярослава Романчука, лідера кампанії “Європейська Білорусь” Андрія Санникова, економіста Віктора Терещенка, керівника союзу “За модернізацію” Алеся Михалевича.

Не менше 100 тисяч підписів зібрали також прихильники лідера оргкомітету зі створення Білоруської соціал-демократичної партії Миколи Статкевича, заступника голови партії БНФ Григорія Костусєва, директора ТДВ “тривіум” Дмитра Усса, підприємця Володимира Провальського і співголови оргкомітету по створенню партії “Білоруська християнська демократія” Віталія Римашевського.

Тим часом білоруські “зелені” вибувають з президентської гонки. Претендент на пост президента Білорусі від партії “Зелені” Юрій Глушаков відмовився від участі у виборчій кампанії, заявивши, що йому не вдалося зібрати необхідної кількості підписів,.

До кінця дня у п’ятницю ініціативні групи повинні здати підписні листи до виборчих комісій, які протягом 10 днів будуть перевіряти їх достовірність. Реєстрація кандидатів у президенти пройде з 14 по 23 листопада. Як відзначили у Центрвиборчкомі, всі кандидати, ймовірно, пройдуть реєстрацію в один день, щоб забезпечити собі однакові часові рамки для проведення агітаційної кампанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.