Дослідження провели у 42 країнах

20 жовтня. Магазинні крадіжки у 2010 році обійшлися світовій роздрібній торгівлі в 107 млрд доларів, що на 5,6% нижче показника минулого року, йдеться у звіті Global Retail Theft Barometer, проведеному британським Центром досліджень торгівлі (CRR).

Це дослідження проводиться в 42 країнах шляхом опитування представників сектора роздрібних продажів.

Автори дослідження оцінюють обсяги недостачі в роздрібних магазинах. У це поняття крім крадіжок з боку покупців і персоналу включені адміністративні помилки, а також помилки постачальників і виробників, які призводять до зростання збитків.

На думку респондентів “Барометра-2010”, 42,2% всіх збитків є наслідком магазинних крадіжок, а 35,3% – результатом недобросовісних дій працівників.

Ситуація в світі складається по-різному. Власники роздрібних магазинів у країнах Північної і Латинської Америки вважають, що основною причиною збитків є крадіжки персоналу, в той час як торговців інших регіонів найбільше непокоять крадіжки зі сторони клієтнів.

У відсотковому відношенні недостачі до обороту абсолютним лідером є Індія. Найкраща ситуація в Австрії, Гонконзі і на Тайвані.

Проте за абсолютними цифрами недостачі – 39 млрд доларів – жодна країна не може зрівнятися з США. Разом з тим, США є найбільшим ринком збуту у світі.

Найбільш привабливими для злодіїв є товари відомих марок, зокрема, мобільні телефони, дрібна електроніка, косметика, модний одяг, годинники. Також часто крадуть дорогі продукти харчування, особливо свіже м’ясо, каву, дорогі сорти сиру.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.