Олег Тягнибок, Свобода
Тягнибок просить допомоги у священників

20 жовтня. Київ. Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок направив відкритий лист до духовенства Українських Церков із проханням на Богослужіннях, що відбудуться цієї неділі, закликати українців не продавати свій голос на виборах 31 жовтня, а голосувати так, як їм підказує їхня людська совість і їхня честь. Про це інформує прес-служба ВО.

“На перший погляд такий дрібний гріх – продавши свій голос – людина не просто пускається в ниций, виїденого яйця не вартий “бізнес”, але й продає дещо набагато більше. Продає те, що насправді не має вимірів і не має ціни. Продає пам’ять про прадідів-повстанців, які загинули у нерівному бою, і спомин про тих сильних духом людей, які заживо гнили в тюрмах, їхали на Сибір, але не зраджували свої переконання, не зраджували нас – своїх нащадків”, – зазначено у заяві.

Тягнибок додає, що Українська Церква завше була захисником і оберегом духовності, священним храмом, де шукало й знаходило прихисток усе українське. “Тому звертаюся до Вас – совісті й душі українського народу – із проханням на Богослужіннях, що відбудуться цієї неділі, закликати українців не продавати свій голос на виборах 31 жовтня, а голосувати так, як їм підказує їхня людська совість і їхня честь”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.