Toyota
Toyota cпіймали на гарячому

29 жовтня. Американські споживачі подали до суду на виробника автомобілів Toyota з дефектом педалі газу.

Операції з викупу у споживачів дефектних машин означали укладення угоди про конфіденційність, що забороняє клієнтам розголошувати будь-яку проблему автомобіля і захищає Toyota від пред’явлення судового позову. Проте уникнути останнього згодом не вдалося.

У новому позові, який складається більш ніж з 700 сторінок і був поданий на компанію в середу в Каліфорнії,  йдеться про те, що у звітах Toyota зафіксовані випадки, коли персонал концерну при викупі несправного автомобіля як дефекту вказував в паперах саме проблеми з регулюванням швидкості.

Також повідомляється, що компанія навмисно приховала цей факт від Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США, хоча зобов’язана була повідомити про це.

До речі, представники Toyota у четвер визнали факт зворотного викупу в американських клієнтів машин з дефектами, але пояснили, що діяли так тільки для того, щоб провести “подальший технічний аналіз” проблеми.

У Toyota також заявили, що ці факти ніяк не пов’язані з сервісною кампанією цього року, коли компанія була змушена відкликати з усього світу більше 8 млн автомобілів, у яких були виявлені дефекти педалі газу. А документи, укладені з власниками машин, не забороняли їм розголошувати інформацію.

Найбільший автовиробник світу – японська Toyota викрита в обмані. Американські споживачі подали на компанію до суду, заявивши, що та таємно викуповувала у них автомобілі з дефектом педалі газу. Нагадаємо, що з цієї причини Toyota відкликала по всьому світу більше 8 млн автомобілів.

Таким способом японський концерн реалізував частину стратегії по багаторічному приховуванні проблеми ненавмисного прискорення автомобілів Toyota від держави і громадськості. Повідомляється, що у зв’язку із новими фактами і новими позовами, судові процеси з приводу масових відгуків авто японського бренду по всьому світу будуть переглянуті.

Toyota таємно викуповувала свої браковані авто
Американські споживачі подали до суду на виробника автомобілів з дефектом педалі газу.

Операції з викупу у споживачів дефектних машин увазі укладення угоди про конфіденційність, що забороняє клієнтам розголошувати будь-яку проблему автомобіля і захищає Toyota від пред’явлення судового позову. Проте уникнути останнього згодом не вдалося.

У новому позові, який складається більш ніж з 700 сторінок і був поданий на компанію в середу в Каліфорнії, американських споживачів до компанії йдеться про те, що у звітах Toyota зафіксовані випадки, коли персонал концерну при викупі несправного автомобіля як дефекту вказував в паперах саме проблеми з регулюванням швидкості. Також повідомляється, що компанія навмисно приховала цей факт від Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA), хоча зобов’язана була повідомити про це нам.

До речі, представники Toyota у четвер визнали факт зворотного викупу в американських клієнтів машин з дефектами, але пояснили, що діяли так тільки для того, щоб провести “подальший технічний аналіз” проблеми. У Toyota також заявили, що ці факти ніяк не пов’язані з сервісною кампанією цього року, коли компанія була змушена відкликати з усього світу більше 8 млн автомобілів, у яких були виявлені дефекти педалі газу. А документи, укладені з власниками машин, не забороняли їм розголошувати інформацію.

Найбільший автовиробник світу – японська Toyota викрита в обмані. Американські споживачі подали на компанію до суду, заявивши, що та таємно викуповувала у них автомобілі з дефектом педалі газу. Нагадаємо, що з цієї причини Toyota відкликала по всьому світу більше 8 млн автомобілів.

Таким способом японський концерн реалізував частину стратегії по багаторічному приховування проблеми ненавмисного прискорення автомобілів Toyota від держави і громадськості. Повідомляється, що у зв’язку із заново відкрилися фактами і новими позовами, судовий процес з приводу масштабних відгуків авто японського бренду по всьому світу буде переглянутий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.