Сергій Клюка
Міліція каже, що Сергій Клюка застрелився сам

18 жовтня. Москва. За словами рідних, процвітаючий співробітник газової компанії Сергій Клюка перебував у глибокій депресії і вже намагався звести рахунки з життям.

Топ-менеджер «Газпрому» Сергій Клюка намагався звести рахунки з життям за кілька років до трагедії. Близькі Клюки розповіли слідчим, що останні роки його переслідувала думка про смерть.

Довгий час Сергій страждав на депресію.

“Чоловік сам навіяв собі, що його ніхто не любить і він нікому не потрібний, – розповів Life News джерело в правоохоронних органах. – Думки про самотність не відпускали його, незважаючи на любов сім’ї і повагу колег”.

Перша спроба покінчити з собою була зроблена Клюком ще три роки тому. У 2007 році Клюка хотів викинутися з вікна власного кабінету на 15-му поверсі офісу «Газпрому». Сергій вже стояв на підвіконні, але його встигли перехопити колеги і відтягнути від вікна.

Версія колег загиблого топ-менеджера про те, що він був убитий, виявилася неправдоподібною. Як з’ясували слідчі, заступник начальника фінансово-економічного департаменту концерну наклав на себе руки. Причому до фатального кроку він готувався досить довго і ретельно.

Як повідомляв NM, за даними слідства топ-менеджер “Газпрому” готувався до самогубства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.