тимошенко янукович
Тимошенко хоче стати українською Ганді

16 жовтня. Київ. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко переконана, що громадяни вже на своєму особистому житті відчули наслідки діяльності нової української влади, тому критика влади зараз є зайвою.

“Сьогодні не має ніякого сенсу більше критикувати владу. Сьогодні кожна людина знає, чого вона варта. І знає не з ток-шоу, а зі свого персонального життя: неможливо вести бізнес, кожен день міняються цінники, тарифи на газ зростають, і тому критикувати і розповідати людям, що щось сьогодні погано – не має значення”, – сказала Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу “Інтер”.

На її думку, зараз опозиційні сили повинні думати про майбутнє України, консолідуючись з інтелектуальним середовищем.

“Коли ми говоримо, що влада може бути серцем народу і нації, то ми згадуємо всю династію Ганді. Коли ми говоримо, що влада в країні може бути інтелектом, в тому числі унікальним інтелектом нації, ми згадуємо країни, які називають азійськими тиграми і які здобувають все своїм інтелектом. Коли ми згадуємо сильну владу, поєднану з інтелектом, ми згадуємо Маргарет Тетчер. Для мене наша влада асоціюється зі шлунково-кишковим трактом. Їм потрібні руки не для того, щоб намалювати красиву картину майбутнього, а щоб взяти їжу, упакувати і покласти в холодильник. Критикувати не має користі, тому що коли шлунково-кишковий апарат діє, він обов’язково залишає якісь наслідки. Саме тому критикувати не треба. Треба ставити нову мету і нові завдання”, – цитує Юлію Тимошенко сайт лідера опозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.