Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко: всі в інтернет

28 жовтня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що суспільство має використовувати широкі можливості Інтернету для формування багатогранної суспільної думки і побудови конструктивного діалогу з владою, інформує прес-служба.


“Я вважаю, що сьогодні можливості Інтернет-простору треба використовувати значно глибше. Значно суттєвіше, об’єднувати колективний розум для того, щоб створювати правила свого спільного життя. І, власне, сьогодні ви є свідком того, що в Україні це починається. Зовсім поряд той час, коли Інтернет стане головним джерелом і інформації, і головною основою для спілкування”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні, презентуючи Проект “Україна третього тисячоліття”.

“Мої оцінки, власне вони базуються на вивченні відповідних матеріалів. Вони оптимістичні. Ми вважаємо, що до 30% людей сьогодні так чи інакше отримують інформацію з Інтернету. А далі, я переконана це буде зростати в геометричній прогресії”, – констатувала вона.

Водночас Юлія Тимошенко вважає, що ефективна Інтернет-комунікація має базуватися на високому інтелектуальному рівні та бути ґрунтовною і прозорою.

“Я маю великий досвід роботи зі своїм персональним сайтом і хочу сказати, що такі атаки бруду, які йдуть на цей сайт – якщо б не було спеціальних систем захисту, ми б, по суті, цей сайт просто закрили”, – навела приклад вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.