тимошенко янукович
Тимошенко: Янукович хоче правити ще сім років

Президент Віктор Янукович не виключає можливості продовження повноважень парламенту до 2015 року і своїх – до 2017 року

Про це заявила лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко в інтерв’ю «Дзеркалу тижня».

«Сам факт обговорення таких питань у колі президента симптоматичний, – вважає Тимошенко. – Він, по-перше, свідчить про те, що «креативні» дії влади стають її стилем, і це треба враховувати при плануванні стратегії опору. Право сили замість права закону. А по-друге, демонструє ступінь непевності Януковича у власних силах. Він знає, що підтримка його дій в суспільстві сьогодні критично низька, і він буде всіма можливими способами уникати виборів або перетворювати їх у сфальсифікований фарс».

За словами політика, за законом вибори до парламенту повинні відбутися 27 березня 2011 року – як це передбачено в старій Конституції.

«Є вагомий шанс змусити владу провести парламентські вибори в 2011 році. Але це можливо лише за умови вкрай активної позиції українського суспільства у відповідності з давно відомим принципом – коли «верхи не можуть, а низи не хочуть», – підкреслила Тимошенко.

Вчора Верховна Рада проголосувала за, щоб звернутися до Конституційного Суду і попросити його визначити терміни проведення чергових виборів президента, парламенту і місцевих органів влади.

Джерело Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.