Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко вимагає порушення кримінальної справи

23 жовтня. Харків. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вимагає від президента України Віктора Януковича та Генеральної прокуратури порушення кримінальної справи за фактом незаконного друку у Харкові виборчих бюлетенів. Про це інформує її прес-служба.

“Я вимагаю від президента держави терміново через своїх прокурорів порушити кримінальну справу і взяти на себе персональну відповідальність за те, що він покриває друк фальшивих бюлетенів, фальшивих протоколів і, по суті справи, перетворив демократію в нашій державі в профанацію, абсурд і неправду”, – сказала Тимошенко сьогодні в Луцьку.

За її словами, сьогодні у 7-ій ранку до Харківського штабу партії “Батьківщина” зателефонував працівник поліграфічного підприємства “Фоліо Плюс” та повідомив про те, що у типографії без державного замовлення друкуються фальшиві бюлетені для голосування на місцевих виборах. “Ця людина повідомила, що повним ходом ця типографія друкує фальшиві бюлетені, тобто другий дубль, додатковий пакет бюлетенів, який буде заповнюватися окремо, комплектуватися скриньки будуть окремо і, як наслідок, будуть заздалегідь виписуватися протоколи на базі цих фальшивих бюлетенів”, – уточнила вона.

Тимошенко повідомила, що представники Харківського штабу партії “Батьківщина” виїхали до типографії і дійсно знайшли фальшиві бюлетені. “Вони вилучили те, що змогли вилучити, як порізані, так і непорізані бюлетені, надруковані на великих листах, і вже зрозуміло, що типографія “Фоліо Плюс” не мала офіційного підряду на друк бюлетенів”, – додала лідер партії.

Лідер партії “Батьківщина” також підкреслила, що інформацію про незаконний друк бюлетенів в Харкові буде переданій міжнародним та внутрішнім спостерігачам за виборами. “Сьогодні цю інформацію буде доведено до всіх міжнародних інформаційних агенцій, до всіх інституцій – і Ради Європи, і Європейського Союзу, тому що після таких “сенсацій” стосовно цих виборів, їх не можна буде вважати такими, які відбулися чесно, прозоро, без фальшування, на відкритій основі”, – заявила Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.