Юлія Тимошенко
Тимошенко знає правду про свій аудит

16 жовтня. Київ. Лідер партії “Батьківщина”, екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко переконана, що розслідування, яке проводили три американські компанії щодо діяльності її уряду, не відповідають класичним принципам проведення аудиту.

“Ви назвали це аудит? Тоді я поінформую, що нова влада запросила три компанії і назвала їх аудиторськими, які мусили були перевірити всю діяльність нашого уряду. За даними посла Сполучених Штатів, враховуючи, що ці компанії приїхали з США, жодна з цих компаній не є аудиторською і ніколи не виконувала таких функцій”, – сказала Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу “Інтер”.

Зокрема, екс-прем’єр уточнила, що компанія Kroll Inc запрошувалася “цією ж олігархічною тусовкою” для проведення розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, повідомляє сайт Тимошенко.

“Саме ця компанія повідомила суспільству після свого розслідування на замовлення тодішньої і сьогоднішньої влади, тому що вони були одні і ті самі, що Гонгадзе не вбито, а якщо і вбито, то влада до цього не має ніякого відношення. А взагалі вони потім повідомили, що вбитий якісь кримінальний авторитет за кличкою Циклоп. Це взагалі до Гонгадзе не має жодного відношення”, – нагадала вона.

“Компанія Trout Cacheris, PLLC, яка за даними посольства США і Інтернет-ресурсів складається з декількох невідомих нікому юристів, була учасником скандалу з Монікою Левінські. І весь світ про це знає. Я просто хочу сказати, що до аудиту плями на спідниці не мають ніякого відношення…Це не аудит, це спеціальні люди”, – переконана Юлія Тимошенко.

На її думку, нецільове використання 320 мільйонів євро, отриманих в рамках Кіотського протоколу, є єдиним “достойним” пунктом результатів такого аудиту.

“Якщо вся ця машина, Генеральна прокуратура, Trout Cacheris, і всі, хто з ними є, знайшли тільки те, що гроші, які призначалися на екологію, я направила в Пенсійний фонд і це є моїм найбільшим злочином… Я переконана, що іншого прем’єра, у якого будуть такі наслідки таких потужних розборок і гучних заяв, не знайдете”, – підкреслила екс-прем’єр.

“Якщо сьогодні мені довелося б це повторити, я б і сьогодні ці екологічні кошти спрямувала на пенсії, тому що пенсії для мене, як для прем’єр-міністра в розпал кризи були важливішими. Я хочу, щоб всі наступні прем’єр-міністри України мали ось таке звинувачення після того, як перевернули всю бухгалтерію і знайшли тільки те, що я заплатила пенсії за рахунок екологічних грошей”, – заявила Юлія Тимошенко.

Comments

  1. Тимошенко рассказала праду? )))))))))))) Тимошенко и правда это слова антонимы. Не смешите людей такими “новостями”

  2. Прожженая брехунья снова в упоении брехала.Закурили ей штопор по самую рукоятку.Вот она и визжит.А что этой стерве остается делать?

  3. ПР-дунам так хочеться оббрехати Тимошенко,а можу сказати,що весь 2009р, кожного місяця я була впевнена,що отримаю свою пенсію,а в цей час на підприємствах панів ахмєтових,звягільських,чечетових і т.ін.люди,мало,що сиділи без зарплати,ще й гинули на шахтах.За що й проголосували,просто диву даюся,жах,ПРидурки!

  4. Вибір – або хочемо жити з Європою, ввійти в Євросоюз ,
    або з назад. з Россією, де зникають журналісти і закривають неугодні газети.

    Європі поки що потрібен газ від Россіі. то вона її терпить , Берлусконі навіть куртку з рос. літерами вдягне. Але в тій самій Італіі Радянський Союз з дитинства в школах вивчається в одному розділі з фашизмом Італіі і нацизмом Німеччини як тоталітарні режими. Зараз Россію викинули з Великої сімки. Ніколи Россія як КГБ не буде наближена до себе.

    А разом з нею – і ми, з вихованцем кучми –ЗЕКом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.