Укртелеком
На думку лідера БЮТ "Укртелеком" продають непрозоро

17 жовтня. Київ. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що конкурс з продажу пакету акцій підприємства “Укртелеком” здійснюється непрозоро. Про це інформує її прес-служба.

“Сьогодні ми отримуємо повідомлення від великих, визнаних в світі комунікаційних компаній, що їх просто не допускають, що їм створюють штучно перешкоди, їм закрили можливості брати участь у чесному конкурсі”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції.

Екс-прем’єр переконана, що за умови проведення справедливого конкурсу держава могла б в результаті приватизації “Укртелекому” отримати 10-12 мільярдів доларів.

“Якщо б “Укртелеком” дійсно набував стратегічного інвестора на основі конкурсу та його справжніх процедур, я думаю, що вартість була б не меншою, ніж 10-12 мільярдів доларів”, – зазначила вона.

Юлія Тимошенко вважає, що влада знову повертає в Україну “приватизацію для своїх сімей”.

“Сьогодні не обговорюється ніяка інвестиційна стратегія розвитку “Укртелекому”. Я переконана, що вже сьогодні переможець визначений, і тільки єдине, що його зафіксують, використовуючи фальшиві процедури”, – припустила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.