Юлія Тимошенко, Богдан Данилишин
Тимошенко просить Чехію надати притулок Данилишину

26 жовтня. Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та її лідер Юлія Тимошенко звернулися до керівництва Чехії з проханням надати політичний притулок екс-міністру економіки Богдану Данилишину.

“Ми звернулися до Чехії і я, як лідер партії, як екс-прем’єр-міністр, ми будемо просити, щоб Богдану Данилишину було надано політичний притулок в Чехії”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Херсоні.

Лідер партії “Батьківщина” підкреслила, що Богдан Данилишин є професійною та законослухняною людиною.

“Це шанована людина, вчений. Людина, яка все своє останнє життя працювала в Академії наук. Це людина, яка бездоганно знає економіку, який нічого протизаконного не зробив. Він виконував рішення уряду і більше ніякої самодіяльності у нього не було. Це чесна людина, яка жодного разу не порушувала закон”, – наголосила вона.

Юлія Тимошенко переконана, що переслідування Богдана Данилишина, як і інших колишніх урядовців, є свідченням справжнього терору, який чинить влада стосовно людей, які працювали з нею в уряді, а також проти членів та активістів партії “Батьківщина”, повідомляє сайт лідера БЮТ.

“Зараз за ґратами знаходяться всі ті люди, всі ті посадовці, які оформили 11 мільярдів кубометрів газу як власність України, а не як власність РосУкрЕнерго. Сьогодні всі за це сидять. Мафія вчить і показує, що якщо починаєш йти проти неї, то рано чи пізно ти будеш у в’язниці. Їм треба показати, що вони абсолютно володіють життям людей, і той, хто коли-небудь проти них пішов або буде йти — той буде за ґратами”, – пояснила Юлія Тимошенко логіку дій влади.

Водночас лідер партії “Батьківщина” вважає безперспективною кримінальну справу, порушену владою проти неї нібито за зловживання, які виявлені закордонними аудиторами.

“Зараз владі нічого не заважає фабрикувати будь-яку кримінальну справу, коли прокуратура, МВС та СБУ разом працюють на політичне замовлення. Сьогодні неправова держава і неправосудні всі ті гучні заяви і вироки. А Данилишина і всіх членів нашої команди, над якими зараз чиниться така несправедливість, я буду захищати, і сподіваюсь — рано чи пізно їх всіх зможу врятувати від всіх несправедливих дій влади”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.