Юлія Тимошенко
Тимошенко хоче взяти прапор в руки

16 жовтня. Київ. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що на партійному з’їзді 17 жовтня планується ухвалити зміни до Статуту, які забезпечать проведення модернізації та демократизації цієї політичної сили.

“На з’їзді 17 жовтня ми будемо приймати досить важливі для нас зміни до Статуту, де передбачені праймеріз, внутрішня демократизація партії, де передбачена дуже чітка оцінка того, що зробив кожен член партії для того, щоб він мав можливість підніматися по партійній вертикалі”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні у ефірі телеканалу “Інтер”.

Лідер партії “Батьківщина” наголосила, що стане першим партійним лідером, який братиме участь у праймеріз, йдеться на сайті Тимошенко.

“Я буду першим лідером партії, який абсолютно спокійно піде на будь-які праймеріз, і буду робити все для того, щоб в партії підростала та зміна, яка може взяти прапор в руку та нести його далі”, – зазначила вона.

“Ми починаємо праймеріз в партії на кожні наступні вибори. Праймеріз – це якраз і є визначення лідера партії. Мені на ці праймеріз буде йти приємно і радісно. І здійснення мрії сьогоднішньої влади, щоб я кудись поділася, не дочекаються. Я думаю, що ми ще поборемося і покажемо результат”, – заявила Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.