Юлія Тимошенко
Тимошенко прогнозує революцію після виборів

22 жовтня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що завданням місцевих виборів є зупинення антидержавної політики команди Віктора Януковича.

“Якщо ці місцеві вибори не зупинять владу, і вона не почне думати, що створила для людей неможливі умови для життя, то після виборів цю антисоціальну владу просто змете народна хвиля”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні на зустрічі з представниками студентських громадських організацій у Сумах.

Лідер “Батьківщини” попередила, що хвиля протесту проти дій нинішньої антиукраїнської влади може захопити представників всіх регіонів України, повідомляє сайт Тимошенко.

“Янукович робить те, що не зробили ні Кучма, ні Ющенко – він об’єднує країну. Сьогодні і на сході, і на заході люди думають однаково: підприємці Донецька, Луганська, Львова повстають проти аморальної політики влади”, – констатувала вона.

Юлія Тимошенко також зазначила, що, зустрічаючись з людьми, відчуває позитивні зміни в настроях громадян по відношенню до опозиції, і тому головним завданням опозиції вона вважає створення “опори для людей, на яку сьогодні людям можна буде покластися”.

“Якщо ці вибори хоча б трошечки не вправлять мізки владі, якщо влада не побачить, що люди її не підтримують і не поміняє політику по відношенню до бізнесу, до жінок, яким хочуть продовжити вік виходу на пенсію, працюючих пенсіонерів, яким після виборів запропонують отримувати лише 50% від обсягу пенсії, то народна хвиля знесе, і цьому не допоможуть паркани Банкової або Грушевського, за якими вони ховаються від народу”, – підкреслила вона.

“Ситуація в Україні така, що сьогодні без будь-яких заходів люди можуть повстати. Якщо люди нічого не змінять хоча б на цих місцевих виборах, і вони будуть сфальшовані, утримати людей від протесту проти влади буде неможливо”, – резюмувала Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.