Юлія Тимошенко
Тимошенко не хоче бути мером Києва

9 жовтня. Київ. Екс-прем’єр-міністр України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко не має наміру балотуватися на посаду міського голови Києва.

У той же час вона не назвала кандидатуру на цей пост, яку могла б підтримати на майбутніх виборах.

“Балотуватися повинні ті, хто готовий віддавати киянам без поділу всі сили, можливості, знання та досвід. Ті, для кого управління таким важливим містом, таким складним господарством буде справою життя. Я керую всеукраїнською партією, очолюю значну частину опозиції і не зможу ефективно свої можливості розділити між двома досить складними завданнями”, – заявила Тимошенко в інтерв’ю українському виданню “Дзеркало тижня”.

Вона додала, що “Батьківщина” підтримає того кандидата в мери, “який, на наш погляд, зміг би чесно служити Києву”. Проте екс-прем’єр зазначила, що не готова зараз дати відповідь, хто може стати такою людиною.

“Ілюзія – що у країни є дуже багато гідних інтелектуальних управлінців високого рівня, готових за неї покласти життя або хоча б сумлінно і професійно працювати на її благо. Заробити на країні – тут масовий кастинг, а чесно й професійно служити готові одиниці”, – пояснила вона.

Тимошенко спростувала чутки про те, що київський міський голова Леонід Черновецький обговорював з нею можливість дострокових виборів в столиці.

“Все те, що він разом зі своєю “молодою командою” нареформували і наорганізували, дає владі можливість щільно тримати його “на гачку”. Він вже давно декоративна фігура, позбавлена політичної самостійності для будь-яких переговорів. Вести переговори з ним – і аморально, і марно. А владу в Києві без виборів вже взяли “за роги”. Тепер ділять і перерозподіляють”, – сказала колишня глава уряду.

Comments

  1. Можливо треба спробувати довести на конкретному прикладі довести, що ти згоден на щось, а не керувати взагалі на державному рівні. Зроби Київ найкращим світовим містом і будеш Президентом без проблем.

  2. Слушно сказано! Але, як на мене, в Юлії Тимошенко трошки не ті апетити, аби насититись керуванням столицею. Хоча, не дарма існує прислів’я: “Менше вкусиш – скоріше ковтнеш”, – захланність губить людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.