Юлія Тимошенко
Тимошенко: влада хоче кинути мене у в'язницю до квітня 2011 року

11 жовтня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє про переслідування її особисто та членів її команди з боку Служби безпеки України.

“СБУ отримала завдання до квітня 2011 року кинути мене до в’язниці. Мене постійно переслідує невідоме авто. Його номер офіційно не зареєстрований. Я переконана, що наші розмови по мобільному також прослуховуються”, – заявила вона в інтерв’ю німецькому виданню “Frankfurter Allgemeine”.

Юлія Тимошенко також підкреслила, що команді Віктора Януковича не вдасться її залякати.

“Я можу боротись зі своїм страхом. Я залишусь в країні і нікуди не втечу”, – запевнила вона, додавши: “Я – православна, моя родина також православні. Я вірю в Бога, я вірю в мою країну, і я вірю, що ми здатні щось змінити”.

Водночас Юлія Тимошенко повідомила про політичні репресії, які влада Януковича чинить відносно членів її команди.

“Лише в Криму проти членів нашої партії відкрито понад 15 справ, в Луганській області – 17. Крім того, на мерів, які опираються, тиснуть, щоб вони вступили до Партії регіонів. В Кам’янці-Подільському мера змусили вийти з нашої партії. Йому сказали: якщо ти вийдеш з партії, ми залишимо тебе в спокої. Він так і зробив, але все ж таки висунув свою кандидатуру на виборах, і одразу проти нього відкрили справу”, – повідомила вона.

Юлія Тимошенко, крім того, нагадала про справи колишнього голови митниці Анатолія Макаренка та колишнього заступника голови НАК “Нафтогаз України” Ігоря Діденка, які досі знаходяться під вартою.

“Це – удар по нашій партії. Обидва затриманих належать до нашої команди. Обидва вже сто днів знаходяться у в’язниці – і це пряме порушення закону”, – констатувала вона.

Джерело сайт Юлії Тимошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.