Сергій Тігіпко
Тігіпко про Митний кодекс

29 жовтня. Київ. Попередній варіант проекту Митного кодексу України вже готовий, заявив віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко.

“Завершена попередня робота, вже маємо попередній варіант Митного кодексу”, – повідомив він на відкритті форуму “День інвестора. Інтернет-технології та інновації” у п’ятницю в Києві.

Тігіпко також поінформував, що найближчим часом документ буде переданий фахівцям для опрацювання, після чого він буде внесений на розгляд Верховної Ради.

Віце-прем’єр висловив надію, що Митний кодекс буде прийнятий до Нового року.

“Найголовніше нововведення: ми повинні кодифікувати законодавство, не дозволяти собі приймати окремі закони, які починають знову регулювати митне законодавство поза Митним кодексом”, – сказав Тігіпко.

На переконання віце-прем’єра, повинні бути два закони в цій сфері: про єдиний митний тариф і Митний кодекс.

“Нам потрібні максимально прямі норми, які б встановлювали мінімум контактів бізнесу та адміністраторів від митниці. Нам потрібна максимально прозора процедура встановлення митної вартості”, – вважає він.

Віце-прем’єр повідомив, що після виходу з відпустки проведе нараду з групою розробників і розішле проект Митного кодексу фахівцям, в тому числі з митниці та бізнес-середовища.

“Я вважаю, що для дискусії нам вистачить два-три тижні. Після цього ми винесемо документ на засідання Кабінету міністрів, після чого передамо до Верховної Ради. Є всі підстави і всі можливості для того, щоб до Нового року ми вже мали Митний кодекс. Якщо ні, то відразу після Нового року – в перші місяці 2011 року – ми його приймемо “, – підсумував Тігіпко.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.