Страйки у Франції
Страйки у Франції набирають обертів

Президент Ніколя Саркозі направив загони поліції з метою зняти блокаду зі складів пального в країні: страйкуючі працівники НПЗ залишили без бензину 40% заправок країни, пише The Wall Street Journal.

Але, “за словами представників профспілок, така демонстрація сили тільки підкріпить рішучість продовжувати страйк, протестуючи проти планів французького лідера підвищити пенсійний вік”, – пише автор статті Девід Готьє-Віллар.

Лідери профспілок повинні зустрітися в четвер і в п’ятницю, щоб вирішити, чи продовжувати свої страйки і мітинги в другій половині наступного тижня – після того, як парламент, як очікується, схвалить законопроект.

“Нелегко переконати людей повернутися до роботи, якщо вони нічого не отримали”, – сказав Дідьє Отт, представник профспілки Force Ouvr.

Страйки працівників залізниць і НПЗ заблокували рух громадського транспорту і постачання пального. Деякі протестувальники гальмували рух транспорту на дорогах, що ведуть до головних паризьких аеропортах.

На зустрічі в четвер лідери профспілок, ймовірно, закличуть провести ще один день всенародних протестів, сьомий за два місяці. За словами профспілкових лідерів, демонстрації можуть пройти у вівторок.

Страйки у Франції

Страйки у Франції

Страйки у Франції

Страйки у Франції

Страйки у Франції
Джерело: The Wall Street Journal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.