ФІФА
ФІФА-2018 в тенетах змови

Як стало відомо The Times, до семи потенційних учасників голосування з виборів місця проведення чемпіонатів світу з футболу в 2018 і в 2022 роках стали предметом розслідування ФІФА в розпал скандалу про торгівлю голосами.

Голоси відносяться до регіональних блоків виконавчого комітету ФІФА, що складається з 24 учасників, який повинен 2 грудня вирішити, в якій країні проводити турніри.

“Вчора з’явилася інформація, що комітет ФІФА з етики проводить розслідування за підозрою в торгівлі голосами на користь Іспанії і Португалії, які подали спільну заявку на проведення ЧС-2018, і Катару – кандидата на проведення турніру чотирма роками пізніше. Очікується, що чотири голоси у виконавчому комітеті можуть потрапити під вплив Іспанії та Португалії, в той час як Катар, ймовірно, буде залежати від трьох”, – пише автор статті Стефен Шмідт.

Підозри, що розслідуються головою комітету з етики Клаудіо Сульсером, зводяться до того, що заявники двох заявок домовилися підтримувати один одного в окремих конкурсах, відповідно по 2018 і 2022 років. “Це очевидне порушення правил, яке може призвести до того, що обидві заявки або одна з них можуть бути відсторонені від конкурсу”, – пише автор.

“Не виключено, що такий результат буде мати наслідки для Англії, змагатися з Іспанією і Португалією: конкурс може звестися до змагання лише з Росією. Інша спільна заявка, Нідерландів та Бельгії, свідомо вважається аутсайдером”, – пояснює автор матеріалу.

Джерело: The Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.