Олександр Машкевич - єврейський мільярдер
Єврейський мільярдер - Олександр Машкевич

Глава Євроазіатського єврейського конгресу, мільярдер Олександр Машкевич заперечує свою причетність до оргії з неповнолітніми повіями на яхті, пише The Jerusalem Post.

Машкевич, уродженець Казахстану і олігарх, через представника повідомив The Jerusalem Post, що, на його думку, секс-скандал був вигаданий Анкарою, щоб зіпсувати йому репутацію за його роль у справах Ізраїлю.

“Протягом декількох тижнів турецькі ЗМІ, посилаючись на неназвані джерела, пов’язували Машкевича з передбачуваним рейдом турецької поліції в кінці вересня, в ході якого на яхті були взяті під варту кілька підприємців і повій. Дві дівчини нібито були неповнолітніми”, – пише автор статті Джил Шефлер.

Машкевич підтвердив, що був на борту судна в момент, коли туди висадилася турецька поліція, але заперечував, що його взяли під варту або що він обізнаний про які-небудь правопорушення. “Немає потреби говорити, що нічого незаконного і аморального на борту не відбувалося. Машкевич ніколи не був підозрюваним”, – сказав його представник.

Джерело: The Jerusalem Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.