США, Ізраїль
А яка ціна миру від Клінтона?!?

Білл Клінтон правий: ізраїльтяни з колишнього Радянського Союзу в дійсності не зацікавлені в мирній угоді, пише The Jerusalem Post.

“Зроблені в минулому місяці Біллом Клінтоном висловлювання про те, що російськомовні ізраїльтяни є перешкодою на шляху до миру, можуть розумітися по-різному. Але виключаючи їх емоційну складову, необхідно визнати, що іммігранти з колишнього Радянського Союзу в основному опираються мирному процесу (або тому, що мається на увазі під цим поняттям)”, – пише автор статті А. Майстрова.

Ізраїль – держава з мозаїчним суспільством. Воно складається з різних груп населення. “Для “росіян”, що живуть в Ізраїлі, світ з феодально-патріархальними громадами не представляє цінності, тому що вони їм не вірять. Вони ставлять своє виживання вище ілюзій і сумнівних експериментів”, – говориться в статті. Через нацизму і комунізму, репресій і тоталітарну ідеологію вихідці зі Східної Європи не довіряють безглуздим гаслам, ілюзій і ідеологічним догматам, говориться в статті.

“Вони знають ціну “миру”, проштовхування Клінтоном в Косово. При такому “мирі” косовським сербам довелося робити вибір між вигнанням і смертю”, – укладає автор, письменник і журналіст російськомовного тижневика “Новини тижня”, який приїхав до Ізраїлю з Москви в 1988 році.

Джерело: The Jerusalem Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.