Усама бен Ладен
Усама бен Ладен живе комфортно

Усама бен Ладен живе у відносно комфортних умовах на дальньому північно-заході Пакистану, стверджує The Guardian, посилаючись на деяке інформоване джерело в НАТО, яке дало інтерв’ю CNN. “Джерело, що має доступ до секретних розвідок, сказало, що бен Ладен не тулиться в печері, а живе то в одному будинку, то в іншому в окрузі Чітраль і долині Куррам неподалік від афганського кордону і місцевості Тора-Бора, звідки він втік у 2001 році “, – пише кореспондент Івен Макаскілл.

Раніше повідомлялося, що бен Ладен знаходиться набагато південніше – в пакистанській провінції Північний Вазірістан. “Пентагон визнав, що якась високопоставлена особа провела брифінг з історії питання, але відмовився підтвердити або спростувати повідомлення CNN“, – пише газета.

За словами джерела, в тому ж регіоні, хоча і не разом з бен Ладеном, знаходиться його права рука Айман аль-Завахірі. Лідер талібів мулла Омар теж у Пакистані, останні кілька місяців він переміщувався з Кветти в Карачі і назад, повідомило джерело. Зі свого боку, влада Пакистану неодноразово заявляли, що немає ніяких доказів перебування в їхній країні Усами бен Ладена або його заступника.

Джерело: The Guardian

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.