Mail.ru
За IPO Mail.ru уважно стежать

Російська інтернет-група Mail.ru у понеділок почала маркетингову кампанію своєї майбутньої емісії, пише The Financial Times, відзначаючи, що “інші російські емітенти та банки, що їх консультують, будуть уважно стежити за розвитком подій”.

Як очікується, Mail.ru буде оцінена приблизно в 5 млрд доларів, що стане найбільшим лістингом російської компанії в Лондоні з 2007 року.

“Розміщення знаменує собою зміну типу російських компаній, що виходять на фондовий ринок”, – відзначає автор статті Кортні Уївер.

“Для російського ринку, на якому домінують енергетичні, сировинні та фінансові компанії, це інший тип активів, що виходять на один із найбільших споживчих ринків Європи”, – говорить Едвард Конрой, один з керівників фонду HSBC GIF Russia Equity.

Як зазначає один з високопоставлених банкірів, IPO Mail.ru, можливо, “відкриє двері для інших компаній, які могли і не пробитися”. “Росія – як величезний локомотив, – говорить він. – Коли ви підкидаєте вугілля в топку і відправляєтеся в дорогу, ви отримуєте імпульс”.

Джерело: Financial Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.