світлофор
В Росії появиться терористичний світлофор

26 жовтня. Росія. У Росії планується створити «кольорову» систему оцінки терористичних загроз, повідомив радник голови національного антитерористичного комітету Андрій Пржедомский. За його словами уряд вже підготував для внесення в Держдуму відповідний законопроект.

Суть проекту полягає в тому, що кожен з рівнів загроз буде спрямований на прийняття додаткових заходів безпеки особистості, суспільства і держави. Підвищеним рівнем вважається «синій», високим – «жовтий» і критичним «червоний».

З прийняттям закону буде підготовлений відповідний акт глави держави, де детально регламентуються всі елементи і параметри функціонування системи антитерору.

«Варіант саме трьох рівнів вибраний не випадково. При серйозному погіршенні обстановки діючими нормативними актами передбачено введення правових режимів надзвичайного стану», – пояснив представник НАК.

За його словами, між «крайніми» станами – стабільністю та виниклою реальною загрозою – є можливість адекватно реагувати на терористичну небезпеку, поетапно приводячи в дію механізм протидії тероризму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.