франція
Франція попереджає громадян про тероризм у Британії

МЗС Франції в опублікованій у середу заяві закликло своїх співгромадян “дотримуватися крайньої обережності” при відвідуванні Великобританії, а особливо при використанні громадського транспорту та огляді визначних пам’яток.

Посилаючись на британську владу, французьке МЗС підкреслило, що ризик терактів в Сполученому королівстві високий.

Раніше британське зовнішньополітичне відомство оголосило попередження для своїх співгромадян, що подорожують у Францію і в Німеччину про високий рівень терористичної загрози в цих країнах.

Своєю чергою Міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр заявив у середу, що прямої загрози терактів для його країни поки що немає, хоча ФРН і являється потенційною мішенню терористів.

У неділю Держдепартамент США випустив звернення до американських громадян про небажаність відвідування центрів туризму в Європі..

Дані про те, що спецлужби запобігли серії одночасних терактів у ряді міст Великобританії, Німеччини і Франції з’явилися в кінці вересня. Повідомлялося, що теракти готували пакистанські бойовики. Розкрити їх плани допомогла співпраця європейських, американських і пакистанських спецслужб.

Джерело Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.