Віктор Бут
Віктор Бут

Кримінальний суд Таїланду відкинув запит США не розглядати додаткові звинувачення проти росіянина Віктора Бута, заарештованого у справі про незаконну торгівлю зброєю. Відповідне рішення, яке не дозволяє Сполученим Штатам добитися швидкої екстрадиції Бута, прийнято сьогодні судом в Бангкоку.

Як повідомив  Віктор Бут, зараз “є час для того, щоб довести необ’єктивність і недоречність пред’явлених звинувачень, які також пов’язані з моєю першою справою”. “Я не маю відношення ні до таджицької авіакомпанії, ні до інших справ, які мені інкримінують США, – зазначив він. – Я і мій захист готові довести мою невинність”. Бут зазначив, що “ситуація непередбачувана” проте, додав він, “якщо справа буде розглядатися за юридичними канонами, її можна виграти”.

Бут був затриманий в Бангкоку в березні 2008 року на запит США, які звинувачують бізнесмена в незаконній торгівлі зброєю, інкримінують йому низку інших злочинів і домагаються його екстрадиції. Сьогодні суд відмовився виконати клопотання Сполучених Штатів, що стосується відкликання додаткових звинувачень, розгляд яких судом перешкоджає екстрадиції росіянина в США.

Джерело ІТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.