Suzuki
В Suzuki відвалюються дзеркала

15 жовтня. Японський автовиробник Suzuki Motor Corp. прийняв рішення відкликати 90 тисяч 617 автомобілів моделі Swift і три інші моделі в Японії через проблеми з бічними дзеркалами. Крім того, ще 192 тисячам авто за кордоном може знадобитися ремонт.

Неполадки були знайдені в системі кріплення бічних дзеркал, які не витримують вібрації під час їзди і можуть відвалитися. Відкликанню підлягають автомобілі, вироблені в період з 2007 по 2009 рр..

Honda Motor також оголосила про відкликання 126 тисяч 774 автомобілів моделі City і New Fit через проблеми з педаллю газу. Дефект педалі збільшує час зменшення швидкості, що може спровокувати аварію. На сьогоднішній день зафіксовано одне ДТП, причиною якого став згаданий цей дефект, в якому, ніхто не постраждав.

Крім того, американське відділення Toyota Motor Corp. звернулося до дилерів з вимогою полагодити деякі з моделей Corolla і Matrix 2010 року випуску, у яких можуть виникати проблеми з одним з ременів двигуна. Через подібні проблеми на півгодинний ремонт може відправитися 10 тисяч 750 автомобілів, серед них 9 тисячі 400 машин моделі Corolla і 1350 – Matrix. Відкликати автомобілі компанія не планує.

Проблеми з ременем можуть призводити до перегріву двигуна. Всі автомобілі були зібрані в Північній Америці в лютому та березні 2010 року.

Як відзначають експерти, останнім часом японські автоконцерни часто вдаються до відкликання великих партій автомобілів у зв’язку з несправностями. Зокрема, Toyota Motor Corp з початку року здійснила додаткове техобслуговування для 10 млн. автомобілів.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.