Ліверпуль, футбол
Ліверпуль таки знайшов нового власника

13 жовтня. Лондон. Лондонський суд відхилив претензії власників знаменитого англійського футбольного клубу Тома Хікса і Джорджа Жілетта, які намагалися опротестувати рішення ради директорів продати “Ліверпуль” з метою покрити його борги (вони становлять 300 млн. фунтів або 340 млн. євро).

Суд, таким чином, став на бік головного кредиторів клубу – британського банку Royal Bank of Scotland і американського Wells Fargo. “Ліверпуль” де-факто перебуває в стані банкроства з квітня, в п’ятницю закінчується черговий термін погашення заборгованості. Але банки вже дали зрозуміти, що дадуть клубу перепочинок, якщо у нього буде реальний покупець.

Рада директорів уклала угоду про продаж клубу за ті ж 300 млн. фунтів з американською компанією, якій вже належить бейсбольна команда “Бостон Ред Сокс”.

Втім, в грі є ще один потенційний учасник – сінгапурський мільярдер Пітер Лім. Він запропонував викупити прославлений клуб англійської Прем’єр-ліги за велику суму – 320 млн. фунтів. Лім закликав раду директорів “Ліверпуля” взяти до уваги всі можливості для продажу клубу.

Джерело Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.